Mis on Dolmen® (deksketoprofeen)?

Dolmen® (deksketoprofeen) on põletikuvastane ravim, mida müüakse ilma retseptita.

Dolmen® (deksketoprofeen) on kiire ja tõhus valuvaigisti, mida kasutatakse nõrga kuni keskmise raskusega valu, näiteks ägeda lihas- või luuvalu sümptomaatiliseks raviks.

Dolmen® (deksketoprofeen) on apteekides saadaval õhukese polümeerikattega tablettide ja suukaudse lahuse graanulitena (vees kiiresti lahustuva pulbrina). Mõlemad ravimvormid on saadaval 10 tk pakendis.

Dolmen® (deksketoprofeen) on laktoosivaba, mis on oluline võttes arvesse suurenevat laktoositalumatust noorte inimeste seas.

Dolmen® (deksketoprofeen) on üldiselt hästi talutav ravim.

Kas peaksin valima Dolmen® (deksketoprofeen) tabletid või suukaudse lahuse graanulid?

Dolmen® (deksketoprofeen) 25 mg õhukese polümeerikattega tabletid 10 tk pakendis.

Dolmen® (deksketoprofeen) tablette tuleb võtta piisava koguse veega.

Kui tegemist on ägeda valuga, võtke ravim tühja kõhuga, vähemalt 30 min enne sööki, sest see kiirendab mõnevõrra ravitoime algust.

Dolmen® (deksketoprofeen) 25 mg suukaudse lahuse graanulid 10 tk pakendis.

Lahustage kogu kotikese sisu klaasis vees ja segage hoolikalt kuni lahustumiseni. Kasutage saadud lahus ära kohe pärast selle valmistamist.

Kui valu on tugev ja te vajate kiiret leevendust, võtke annus tühja kõhuga (vähemalt 15 minutit enne sööki), sest nii on ravimi imendumine kiirem.

Kuidas Dolmen® (deksketoprofeen) võtta?

Tänu Dolmen® (deksketoprofeen) kiirele ja pikaajalisele toimele piisab ühe tableti või ühe vees lahustuvate graanulite kotikese (25 mg) võtmisest iga 8 tunni järel.

Ärge võtke ööpäevas rohkem kui 3 tabletti või 3 kotikest (3x25 mg ehk 75 mg ööpäevas).

Kui te olete eakas või teil esineb neerude või maksa probleeme, tuleb ravi alustada ööpäevase annusega, mis ei ületa 2 tabletti (2 x 25 mg ehk 50 mg).

Enne Dolmen® (deksketoprofeen) võtmist palun lugege hoolikalt pakendi infolehte!

Kõrvaltoimeid saab vähendada, kasutades minimaalset efektiivset annust võimalikult lühikese aja jooksul, mis on sümptomite kontrollimiseks vajalik. Dolmen® (deksketoprofeen) tabletid ja suukaudse lahuse graanulid ei ole ette nähtud pikaajaliseks kasutamiseks ja ravi tuleb piirata sümptomaatilise perioodiga.

Võtke ravimit Dolmen® (deksketoprofeen) alati täpselt nii nagu on kirjeldatud infolehes või nagu arst või apteeker on teile selgitanud. Kui teil on küsimusi annuse kohta, pidage nõu oma arsti või apteekriga.

 
 
 
jäseme
vigastus
Äge
põlvevalu
Äge nimmevalu
 
 
ონლაინ შეძენა